Kremi Maxisize në Shqipëri: shqyrtimet dhe rezultatet më të mira, si të përdoret dhe si të porositësh

Maxi Size for Albania

Ne jemi të sigurt që nuk ka burra, të cilët janë plotësisht të kënaqur me madhësinë dhe formën e penisit të tyre dhe nuk që kanë asgjë për të përmirësuar në jetën e tyre seksuale. Statistikat mbi këto çështje mashkullore mund të nënvlerësohen pasi shumë njerëz preferojnë ta mbajnë atë sekret. Çështje të tilla si ngrehje e dobët, mungesa e lëvizjes seksuale, ejakulimi i shpejtë ose madhësia e vogël e penisit janë shumë më të zakonshme sesa mendoni. Sipas përmbledhjeve të ndryshme të kërkimit, më shumë se gjysma e burrave midis 25 dhe 60 vjec kanë të paktën një nga problemet e renditura më sipër.

Për burrat mund të duket një turp për ta ndarë atë me ofruesit e kujdesit shëndetësor, ata mund të kenë zgjedhur të jetojnë me të. Të tjerë vendosin të blejnë pompa, zgjatës penisi ose pajisje të tjera që mund të sjellin përvojë të dhimbshme dhe traumatike dhe të tregojnë pak ose aspak efektivitet.

Një mënyrë tjetër është që t’i nënshtrohet një operacioni të komplikuar dhe të shtrenjtë. Kjo është efektive, por anestezia dhe vetë ndërhyrja mund të çojnë në ED, shqetësime serioze shëndetësore apo edhe vdekje.

Të gjitha këto mundësi janë të vështira dhe nuk ia vlen. Ato madje nuk janë të nevojshme. Progresi dhe zbulimet e fundit teknologjike ofrojnë mënyra të reja për zgjidhjen e këtij problemi dhe për t’i bërë shumë njerëz më të lumtur me aktivitetin e tyre seksual.

Varet nga ju që të vendosni, çfarë madhësie e penisit është e mjaftueshme.

Nëse ju doni ta keni më të madh, më të gjatë dhe të trashë, këtu është një mjet i natyrshëm dhe i sigurt për zgjerimin e penisit. Ju nuk keni nevojë të merrni pilula ose të rrezikoni shëndetin tuaj. Zgjero horizontet e tua seksuale dhe bëj që partnerët tuaj seksual të jenë shumë të lumtur!

Maxisize krem për penis më të madh dhe seks më të gjatë

Maxisize krem për penis më të madh dhe seks më të gjatë

Krem Maxisize është një zhvillim i ri në tregun e produkteve të zgjerimit seksual. Të gjithë e dimë se farmacitë luajnë lojëra: ata shesin atë që kanë nevojë për të shitur, disa produkte të këtij lloji janë joefektive dhe kërkojnë vite për të funksionuar. Ka të bëjë me paratë: përdorimi i barnave të vjetëruara është shumë i ngjashëm me përdorimin e naftës së papërpunuar për furnizim me energji në vend të energjisë diellore, të erës dhe ujit. Zhvillimet shkencore janë tashmë disa hapa përpara. Bëhu një nga më të arsimuarit dhe të informuar këtu, dhe të mëso më shumë rreth produktit në këtë artikull!

Shumë studime u kryen në vende të ndryshme për të provuar që Maxisize tregon rezultate fantastike për më shumë se 87% të konsumatorëve meshkuj. Kjo mbështetet nga dëshmitë. Produkti ka rishikime të larta të shkruara nga ofrues profesionistë të kujdesit shëndetësor. Ka marrë shumë dëshmi pozitive në forumet e meshkujve. Ëikipedia përmban artikuj mbi efektivitetin e përbërësve kryesorë.

Pasi ta bleni këtë krem, pyetja logjike është se si ta aplikoni atë? Nuk ka asgjë më të lehtë: kremin rekomandohet që ta aplikoni drejtpërdrejt në penisin tuaj. Përdorimi lokal rrit efektivitetin e përbërësve kyç në kohë! Udhëzimi i detajuar se si të përdoret mund të gjendet më poshtë.

Marrja e medikamenteve, njerëzit mbingarkojnë sistemet e tyre të trupit me përbërës aktivë dhe vetëm rreth 60% e tyre arrijnë në organin e synuar. Krem për zonat lokale është shumë më i sigurt dhe i ndihmon klientët të dinë ekzaktësisht dozën.

Sipas komenteve, Maxisize krem ndihmon për të rritur madhësinë e penisit deri në 2 centimetra (5 cm!) Vetëm për 1 muaj! Përveç kësaj, ky krem punon ashtu si edhe në rritjen e diametrit të penisit. Sipas vlerësimeve, për 64% të grave, diametri luan rol edhe më të madh në kënaqësinë seksuale sesa në gjatësia. Ky është një avantazh i madh i këtij produkti sipas deshmive të konsumatorëve.

Maxisize krem premtimet dhe rezultatet

Përbërësit e produktit përmbajnë shumë ekstrakte të bimëve të sigurta dhe substanca natyrale. Celesi kryesor është kombinimi dhe sasia e përdorur. Të gjithë e dimë thënien klasike rreth mjekësisë: e njëjta substancë mund të luajë rolet e ilaçit dhe helmeve në varësi të dozës. Ky është rasti: puna e kujdesshme laboratorike dhe teknologjitë moderne ndihmuan për të krijuar një produkt super-efektiv që shtyn mekanizmat e trupit dhe lejon që pjesët e brendshme të penisit të rriten dhe të lejojnë më shumë gjak brenda. Ju pyesni: si ta përdorni këtë produkt për rezultate më të mira? Ne përgjigjemi: thjesht aplikojeni dhe kremi do të bëjë punën për ju!

Ne ju garantojmë që produkti është i sigurt, hipoallergjenik dhe testuar në laborator.

Produkti punon në tre drejtime:

 1. Ajo butësisht dhe natyrshëm zgjat trupat shpellorë brenda penisit dhe rrit rrjedhjen e gjakut në to (trupat shpellorë luajnë një rol kyç në fenomenin e ngrehjes).
 2. Mbështet performancën e duhur të enëve të gjakut: organet gjenitale mund të mbajnë gjak më gjatë, çon në ngrehje më të forta dhe më të gjata, dhe orgazma të mahnitshme.
 3. Nxit ndikuesit e nervave dhe si rezultat, rrit ndjeshmërinë e penisit dhe ndihmon për të fituar edhe më shumë kënaqësi gjatë seksit.

Cilat janë tiparet kryesore të kremës Maxisize, kur e krahasojmë atë me produktet dhe metodat e tjera të rritjes mashkullore?

 • Asnjë dhimbje, asnjë ndjesi të pakëndshme ose siklet;
 • Kundërindikacionet dhe efektet anësore minimale për shkak të analizave laboratorike të plota;
 • Efekti jetëgjatë;
 • Paketa e lehtë për përdorim që mund të keni në dorë në çdo kohë;
 • Garanton zgjerimin e penisit: deri në 2 centimetra (5 cm);
 • Rezultatet e para të dukshme në një javë;
 • Vetëm përdorim 1-mujor për efekt maksimal;
 • Efektet më të forta dhe orgazmat më të mira;
 • Çmimi i përballueshëm sipas komenteve;
 • Dorëzimi i sigurt dhe konfidencial nga shitësit e ligjshëm.

Maxisize cream for bigger penis longer sex Maxisize cream promises and results

Maxisize vlerësimet

Kremi ka një reputacion të madh në produktet e rritjes së seksit për burrat. Kremi Maxisize fitoi feedback pozitiv: shumë dëshmi të hollësishme dhe vlerësime zyrtare të mjekut. Informacion mbi mënyrën e përdorimit dhe si të porositni kremin nga shitësit e besuar mund të gjenden në forumet mjekësore profesionale dhe në shumë forume të meshkujve.

Lexo komentet më të fundit më poshtë:

J. M. Simmons — MD në qendrën e shëndetit seksual

”Të them të vërtetën, kur kam dëgjuar në fillim për kremrat e zgjerimit të penisit, nuk mund të isha serioz për to. Të gjitha këto teknika të zbuluara për zgjerimit të penisit nuk duken efektive në fillim. Por pastaj takova një pacient që ndryshoi pikëpamjen time. Pas kësaj unë kam pasur 8 pacientë më shumë duke përdorur Maxisize dhe raportimin e rezultateve të shkëlqyera nga vlerësimet e tyre!

Meqë ra fjala, madhësia e pamjaftueshme e penisit është një nga problemet më të përhapura në pacientët e qendrës së shëndetit seksual. Gratë zakonisht ndjehen të pakënaqura me gjinjtë e tyre, ndërsa burrat nuk ndjehen të sigurt për madhësinë e tyre. Dallimi i vetëm i madh është se për burrat zgjerimi i penisit kirurgjik mund të çojë në probleme të rënda.

Në qendrën tonë të shëndetit seksual, pacientët ishin mësuar të përdornin zgjeruesit, pompat vakum dhe çështjet psikologjike. Kohët e fundit kemi futur këtë krem në planin tonë të trajtimit dhe është e dobishme për rreth 9 burra nga 10!”

Gregory Hill, MD — Shoqata për mosfunksionim seksual mashkullor

”Për dekada me rradhë përdoren metoda tradicionale dhe ilaçe në qendrat mjekësore për të trajtuar mosfunksionim e ngrehjes dhe për të rritur madhësinë e penisit. Por përparimi është në vazhdim e sipër — sot ka shumë produkte efektive për zhvillimin e meshkujve që janë të sigurta, efektive dhe të disponueshme për këdo për të porositur. Maxisize për burrat është një nga produktet me efektivitet më të lartë, efekte minimale anësore dhe çmim të mirë.

Kur një nga pacientët e mi më parë më tregoi për Maxisize dhe kërkoi të analizonte komponentët, unë kam qenë i interesuar për këtë produkt, pasi kombinimi i përbërësve kishte një shans të madh për të ndihmuar në zgjerimin e penisit, por a do të ishte efektiv në praktikë?

U deshën 5 javë që pacienti të raportojë rreth rritjes prej 2 inç në madhësinë e penisit. Përveç kësaj, ajo shtoi 0,8 inç në diametër, çfarë është një ndryshim i diukshëm. Ky është një nga produktet më të mira që unë rekomandoj edhe në rastet më të rënda.”

Do Gonzalez, 24

”Unë kam provuar të gjitha llojet e produkteve të zgjerimit të seksit që unë mund të gjeja në gjendjen time: një duzinë modele pompash, dora dhe automatike, shtesa dhe premula më premtuese, por i vetmi produkt ka fuksionuar për mua: kremi Maxisize. I lehtë për tu aplikuar, i lehtë për të pritur për rezultate. Asnjë turpërim, as turp, as zhgënjim i vajzës. Kam marrë plus 2,2 inç dhe unë jam shumë i lumtur për këtë. Çmimi është në rregull, por kini kujdes dhe blini nga shitësit e ligjshëm.”

Shqyrton kritikat negative

Ka edhe disa komente negative, kryesisht ato kanë të bëjnë me intolerancën individuale ose me efikasitetin e ulët të produktit. Kjo mund të shpjegohet lehtësisht nga përdorimi jo i duhur (për shembull, duke aplikuar kremin në lëkurë të dëmtuar ose të irrituar, lexoni si të aplikoni kremën Maxisize më poshtë) ose me kursin e zgjerimit të penisit.

Shitësit zyrtar Maxisize përpiqen të kontaktojnë çdo klient të pakënaqur për të gjetur arsyen. U zbulua se në shumicën e rasteve, blerësit blenë Maxisize të rreme në Amazon. Jini të vetëdijshëm për fallcot dhe blini në faqen zyrtare të Maxisize.

Maxisize: si të përdoret?

Ka 4 hapa të thjeshtë për zgjerimin e penisit të lehtë dhe pa dhimbje:

 1. Stimuloni penisin tuaj për të arritur një ngrehje.
 2. Merrni disa Maxisize nga tubi dhe përhapeni atë mbi penisin e ngritur. Kushtojini vëmendje edhe testikujve.
 3. Butësisht masazhoni penisin për aq kohë derisa kremi është aplikuar plotësisht.
 4. Gëzoni rezultatet pas 4 javësh të përdorimit të rregullt!

Aplikimi Maxisize 30 min para seksit ndihmon për të rritur kohëzgjatjen e marrëdhënieve dhe për të sjellë më shumë kënaqësi për burrat.

Përdorimi i rregullt së bashku me masazhin e penisit ndihmon të rritet 2 inç (ose 4-5 cm) brenda një muaji.

Përbërësit Maxisize krem

Ky produkt është i lirë nga substancat e dëmshme dhe hormonet, komponentët e tij janë testuar në laborator, natyral dhe funksional:

 • Vajra Natyrore (për mbrojtje të lëkurës kundër shenjave të shtrirjes dhe për elasticitetin e saj më të mirë);
 • Kompleksi i kolagjenit i pasuruar me elastin (për të mbushur qelizat e trupit shpellor penil dhe për të rritur vëllimin e tyre);
 • fermentet bimore dhe ekstraktet (për të stimuluar prodhimin e testosteronit natyror);
 • Matja e patentuar amino acid-Prodeë® 400 (për të rritur qarkullimin e gjakut, për të zgjeruar enët e gjakut në penis dhe për të rritur gjatësinë dhe gjerësinë e saj).

Kombinimi i përbërësve shkakton një efekt të veçantë të quajtur sinergjik: ndodh kur përzgjedhja e komponentëve është e përkryer dhe të gjithë ndihmojnë njëri-tjetrin 50-80% më efektiv sesa përdorimi veçmas.

Ky është tipari kryesor i Maxisize!

Maxisize: efekte anësore, ndërveprime dhe kundërindikacione

Analiza e hollësishme e dëshmive të konsumatorëve dëshmoi se efektet anësore mund të shfaqen në 0,5-1% të rasteve. Efektet anësore mund të shkaktohen nga përdorimi i kremës në rast të:

 • Alergji të rënda ndaj barnave dhe kozmetikës tjetër;
 • Shumëllojshmëria e organeve të legenit;
 • Adenoma e prostatës;
 • Infeksione të sistemitgjenital urinar, duke përfshirë sëmundjet veneriane.

Përveç kësaj, për disa njerëz produkti mund të shkaktojë intolerancë individuale. Për të siguruar që ky nuk është rasti juaj, bëni një test të thjeshtë: aplikoni një sasi të vogël të kremit të brumit në krahun e brendshëm dhe prisni për 30 minuta. Nëse nuk shfaqeshin njolla të kuqe, kruajtje ose ënjtje — kremi është i përshtatshëm për ju.

Ku mund ta bleni kremin Maxisize në Shqipëri?

Detaji i vetëm specifike për Maxisize i përshkruar nga disa konsumatorë është «një ndjesi e nxehtësisë dhe gulçitjes pas aplikimit». Kjo është shkaktuar nga komponentët bimor dhe është e sigurt. Disa konsumatorë thonë se kjo ndjenjë është edhe e këndshme në rritjen e shtimit të seksit.

Masat paraprake: Mos e përzini me xhela të tjerë mashkullorë ose me aphrodisiacs.

Ku mund ta bleni kremin Maxisize në Shqipëri?

Ky produkt është në shitje në faqen zyrtare:

official Maxisize website

Shitësit e besuar garantojnë efektivitetin e këtij produkti me certifikata të shumta dhe deklarata të cilësisë. Vetëm tani klientët mund të përfitojnë nga një zbritje 50% për një blerje online!

Nga faqja zyrtare mund të porositni krem Maxisize në Shqipëri, Kinë, Hong Kong, Tajvan, Greqi, Qipro, SHBA, Kanada, Australi, Singapor, Filipine, Indonezi, Tajlandë, Vietnam, Indi, Bangladesh, Pakistan, Britani e Madhe, Holandë, Itali , Poloni, Bullgari, Portugali, Gjermani, Austri, Zvicër, Rumani, Serbi, Kroaci, Francë, Finlandë, Republika Çeke, Hungari, Rusi, Gjeorgji, Estoni, Letoni, Lituani, Maqedoni, Spanjë, Meksikë, Kolumbi, Kili dhe vende të tjera .

Si të porositësh? Për të blerë Maxisize gjithcka që ju duhet të bëni është të lini emrin tuaj dhe numrin e telefonit të kontaktit. Menaxherët tanë do t’ju telefonojnë dhe do të kërkojnë detajet e e porosisë.

Jini të vetëdijshëm për analoge të rreme të vlefshme për shitje në faqet e internetit të palëve të treta, ka shumë shitës ilegalë.

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 41, в среднем: 4,76 из 5)
Загрузка...
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: